Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Pyörätuolin kanssa escorttia tapaamaan

(1/2) > >>

Kikkelinjatke:
En tiedä kuinka paljon escortit lueskelevat täällä näitä juttuja, mutta olisi hirvittävän kiva jos voisitte edes vastata etten ota pyörätuoli asiakkaita tai on portaita yms.
Aika turhauttavaa odotella vastausta tytöiltä jos sellaista ei tule =(
Ja joo viesteihin/kik:iin/sähköpostiin saattaa mennä aikaa ja silleen, mutta kun ei tule mitään vastausta mistään koskaan.
Ja kun en viitsisi laitella ekaksi vaan viestiä ja katsoa tuleeko vastaus ja vasta sitten mainita pyörätuoli. Pitäisi varmaan testata tuleeko enemmän vastauksia.

Anteeksi avautuminen
Hyvää kesän alkua kaikille

orjamies:
noin mieleen tuli jos pyydät tytön kotiisi.

Entto:
https://www.seksisaitti.net/index.php/topic,11927.msg358087.html#msg358087

Tuossa langassa oli jo pari potentiaalia ehdokasta.

Livya:

--- Lainaus käyttäjältä: orjamies - Toukokuu 18, 2025, 15:48:55 ---noin mieleen tuli jos pyydät tytön kotiisi.

--- Lainaus päättyy ---

Moni pt tosiaan käy liikuntarajoitteisten kotona. Itsekin olen näitä keikkoja heittänyt. Helpompaa kun kaikki apuvälineet on saatavilla. Toki jos mulla olisi keikalla esteetön paikka, niin mielelläni voisin sinnekin pyörätuoli asiakkaan ottaa. Varmasti pääkaupunkiseudulta löytyy pt:tä jotka tekevät kotikäyntejä tai on esteetön paikka. 😊 En usko että vastaamattomuus johtuu siitä että mainitset pyörätuolin yhteydenotossasi.

Kikkelinjatke:
Olen siis ensimmäisessä viestissä kysellyt noin yleisesti ja jos ilmossa maininta niin kysynyt myös kotikäyntiä.
Ja siis olen saanut vastauksia ja käynyt kylässä ja minun luona ollaan käyty. Se vaan oli, että en tiedä miten noin muuten tytsyt vastaavat tai jättävät vastaamatta.
Olen kyllä katellut, että ilmoituksessa ollaan käyty tai muokattu viimeisen parin päivän aikana. Ettei vaan ole ns. vanha ilmo jäänyt roikkumaan sivuille.
Pitänee alkaa tekemään tutkimusta asiasta =)

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Siirry pois tekstitilasta