Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Pääkaupunkiseudulle suihinotto. Kiire!  (Luettu 1471 kertaa)

Poissa FortySexN2

  • Sr. Member
  • Viestejä: 2380
  • ******* Saisi mikroaaltouunilla pillua
Pääkaupunkiseudulle suihinotto. Kiire!
« : Toukokuu 25, 2025, 10:57:39 »
Laitoin aamupuuron sekaan kourallisen viagraa ja katselen sohvalla jumalan palvelusta kulli pystyssä. Äkkiä joku mimmi tänne imemään sitä!

Poissa FortySexN2

  • Sr. Member
  • Viestejä: 2380
  • ******* Saisi mikroaaltouunilla pillua
Vs: Pääkaupunkiseudulle suihinotto. Kiire!
« Vastaus #1 : Toukokuu 25, 2025, 13:24:59 »
Homma hoidossa👍 Kiitos kaikista vastauksista, napsin niistä vain parhaat päältä. Pahoittelut että en ehtinyt kaikkiin vastaamaan. Tämä kanava todella toimii, kun hieman paneutuu ilmoituksen sisältöön  :P

Poissa Pataässä

  • Full Member
  • Viestejä: 280
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Vs: Pääkaupunkiseudulle suihinotto. Kiire!
« Vastaus #2 : Toukokuu 25, 2025, 15:10:38 »
Arvasinkin, että oikeanlainen teksti tuo täällä nopeasti suoranaisen vastaustulvan. 8)

Mutta sitä jäin miettimään, että menikö viagrat ja mustikat sekaisin vai miten tuo vahinko pääsi käymään? ???
Ässä hihassa. Vai oliko se housuissa?

Poissa Noodelidude

  • Hero Member
  • Viestejä: 792
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Vs: Pääkaupunkiseudulle suihinotto. Kiire!
« Vastaus #3 : Toukokuu 25, 2025, 15:46:53 »
Nyt kun forty on imetty kuiviin niin kaappaan ketjun. Täällä kiimainen kundi m 37v 9,6cm eri paikkakunnalla kuin forty tarvii kiireistä helpotusta laittakaa viestiä jos ja kun kiinnostuitte.
🌸Real_Noodelidude🌸

Poissa joey_t

  • Sr. Member
  • Viestejä: 6318
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Pääkaupunkiseudulle suihinotto. Kiire!
« Vastaus #4 : Toukokuu 25, 2025, 17:00:45 »
Ketju osoittaa että foorumi tosiaankin toimii hyvin. Aina kuitenkin tällaista avausta tehdessä ajattelee sitä miinuspuolta eli sitä että kaikille ei jaksa edes vastata kun privatulva on niin runsas. Kuten Fortylle ja kenties myös Noodelidudelle kävi. Sitten saa pitkin vuotta kuulla naisilta valitusta "ethän sinä silloinkaan edes vastannut viestiini!".

Poissa Terttumarica

  • Jr. Member
  • Viestejä: 81
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Pääkaupunkiseudulle suihinotto. Kiire!
« Vastaus #5 : Toukokuu 25, 2025, 19:33:19 »
Kannattaa varmaan poistella nämä kyselyt heti kun sopiva seura on löytynyt. Ei jää sitten roikkumaan ilmoitus ja turhaan naiset ota enää yhteyttä.

Poissa Vieras1837

  • Newbie
  • Viestejä: 2
  • * Kelpo kaveri
Vs: Pääkaupunkiseudulle suihinotto. Kiire!
« Vastaus #6 : Toukokuu 27, 2025, 16:38:55 »
Ha, mäkin sitten. Olen kylläkin Tampereella ja suihinottajaa etsin myös;). Oon 35v treenatulla vartalolla ja täksipäiväksi etsin.

Poissa orangepurple

  • Newbie
  • Viestejä: 1
  • * Kelpo kaveri
Vs: Pääkaupunkiseudulle suihinotto. Kiire!
« Vastaus #7 : Toukokuu 31, 2025, 01:43:37 »
Pakkohan sitä itsekin on yrittää omaan ongelmaa apua löytää. Vieläkö pääkaupunkiseudulla olisi halukkaita naisia vähän päälle kolmekymppistä munaa imemään?