Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Anni Auringonkukka rapsaa  (Luettu 11878 kertaa)

Poissa jan#91

  • Sr. Member
  • Viestejä: 4244
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Anni Auringonkukka rapsaa
« Vastaus #20 : Maaliskuu 29, 2025, 09:52:55 »
No niin, yritän nyt muutaman viikon sulattelun jälkeen koota ajatuksia taannoisesta tapaamisesta. Laitan tähän ketjuun, vaikka eri paikkakunnalla tavattiinkin.

Anni oli saapunut lähistölle keikalle ja varasinkin jo hyvissä ajoin poikkeuksellisen pitkän ensitapaamisajan, 1,5 h. Eipä kaduta, ei todellakaan.

Itseäni molemminpuolisen kiusoittelun ystävänä miellytti suuresti se, miten Anni osasi jo ennakkoviestinnässä luoda kuumottelevaa fiilistä. Tapaamishetkellä halut olikin jo ns. tapissa.

Annin luokse oli helppo saapua selkeiden ohjeiden mukaisesti ja lämmin vastaanotto sai minut tuntemaan itseni tervetulleeksi ja odotetuksi. Nopea suihku, jonka jälkeen vaihdoin päälle pari asustetta, joiden ajattelin tähän tilaisuuteen sopivan. 🤭
Anni oli pukeutunut mustaan, läpikuultavaan ja vartalonmyötäiseen asuun, joka sopivasti jo paljasti hänen upeita muotojaan.

Olin ennakkoon ilmaissut tietynlaisia ajatuksia sen suhteen, minkälaista tunnelmaa tapaamiselle haen ja täytyy todeta, että Anni osasi näihin tarttua juuri oikealla tavalla. Rohkaisenkin arvon turskaveljiä avoimesti kertomaan toiveistaan, omalla kohdalla ne ainakin toteutuivat.

Kiusoittelevasti edettiin ja monin erilaisin kääntein touhuttiin ihan ajan kanssa. Huikea lopetus Annin itsensä suosittelemaan tissipanoon, joko sanoin että oli huikea... 😊
Näissä puuhissa ollaan tietysti aina läheisesti iho ihoa vasten, mutta kyllä Anni meni nyt positiivisella tavalla jopa ihon alle.

Loppuun vielä tasattiin oloa jutustellen kunnes oli aika poistua pimentyneeseen iltaan. Kiitokset Annille ihanasta hetkestä, toivottavasti nähdään taas uudelleen.kiss


P. S. Kahvitkin ois ollut tarjolla, mutta vissyllä mentiin, kiitos siitäkin  :kiss:

Poissa AnniAuringonkukka

  • Hero Member
  • Galleria (11)
  • Viestejä: 942
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Anni Auringonkukka rapsaa
« Vastaus #21 : Maaliskuu 29, 2025, 13:54:27 »
Kah, tännehän on tullut vastailtavaa.

JämäräpartainenInsinööri: En ollutkaan sua julkisesti kiittänyt joten nyt sen teen. Kiitos kun kävit välipäivinä. Tapaaminen oli avartava. Mahtava kuulla, että koit sen infon hyödylliseksi! Opin sulta myös paljon niin livenä kuin täällä forkalla  :inlove:

jan#91: Oho. Kiitos!! Sun sexy asu toi kuuman lisän tapaamiselle ja myös takasi etten turistina eksy tieltä. Hyvin taidettiin molemmat löytää perille 🤭 Sun tapasi tuoda toiveesi esille on mahtava. Miekin kannustan kaikkia siihen niin että maailma voi tarjota meille mitä sydämemme oikeasti halajaa 😁

Ja ei, näissäkään ei kyseessä ole tilaus- tai edes pyydetyt rapsat. Tää täällä vellova rapsakeskustelu niin villiä että sehän antaa vaikka mitä inspiraatiota kaikenmaailman roolileikkeihin. Häikäilemätön hutsu ja korruptoitunut kynäniekkaturska jonka mielipide ja ihailu on ostettavissa. Niin kuka siinä oikeasti huoraiskaan?
:whipping: :behind: :laught:

Ahvenanmaalla 9.-11. heinäkuuta 🌞

Poissa Urkkikekkonen

  • Newbie
  • Viestejä: 49
  • * Kelpo kaveri
Vs: Anni Auringonkukka rapsaa
« Vastaus #22 : Huhtikuu 17, 2025, 21:52:39 »
Kiitos aktiivijäsenille suosituksesta. Tapasin Annin 15.4. Turussa ja oli kyllä upea nainen. Fiksu ja sai jäätävän jännitykseni laukeamaan samantien.. Erityiskiitokset pussailusta.
Toivottavasti tulee mahdollisuus tavata uudelleen.

Poissa AnniAuringonkukka

  • Hero Member
  • Galleria (11)
  • Viestejä: 942
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Anni Auringonkukka rapsaa
« Vastaus #23 : Huhtikuu 17, 2025, 22:40:18 »
Kiitos paljon Urkkikekkonen 🫶 Nopeastihan sie sulit.

Tuun Turkuun tod.näk. taas heinäkuun ensimmäisellä puoliskolla. Päivät ilmoitan jahka tiiän täällä kalenterissa ja Instassa (mut kuten varmaan kaikki hupakot on varjobannattu, tili löytyy kun kirjoittaa koko tunnuksen anniauringonkukka).
Ahvenanmaalla 9.-11. heinäkuuta 🌞

Poissa jan#91

  • Sr. Member
  • Viestejä: 4244
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Anni Auringonkukka rapsaa
« Vastaus #24 : Toukokuu 17, 2025, 18:44:17 »
Tapasin Annin jo aiemmin keväällä ja tiesin, että tahtoisin tavata hänet uudelleen. Siihen tuli vihdoin mahdollisuus, joten ei muuta kuin varaamaan aikaa. Nyt olisi ollut myös mahdollisuus duo-sessioon Annin ja AnnaB:n kanssa, mutta päädyin tapaamaan naiset erikseen peräkkäisinä päivinä. Viestintä oli tuttuun tapaan sujuvaa ja pientä kuumotusta aiheuttavaa. Paikan päällä Anni osaa ottaa ainakin minut vastaan sellaisella tavalla, että tunnen olevani juuri oikeassa paikassa.

Alkuun siinä vähän pystyssä kiehnättiin, kunnes vähitellen siirryimme makuuhuoneen puolelle. Jos ensitapaamisella oli jo kiihkeää, niin nyt mentiin jopa siitäkin pidemmälle. Osan ajasta olin silmät peitettynä ja se kieltämättä viritti minut uudenlaiselle taajuudelle. Loppupuolella Anni hoiteli minua taitavin käsin ja muhkeat rinnat antoivat tähän lisämausteita. Kävin jo useamman kerran ns. rajoilla ja ainakin kerran jo ylikin, vaikka en vielä siinä vaiheessa ejakuloinutkaan. Oli hämmentävän järisyttävää oman orastavan orgasmin lähestyessä tuntea samantahtiset värähtelyt Annin selkärankaa pitkin, ehkä tämä oli jonkinlainen henkilökemiallinen reaktio...

Ihan kaikkea tapahtunutta en edes halua tähän tarkemmin vuodattaa, mutta nautin joka hetkestä ja vielä jäi tulevaankin jotain suunnitelman tynkää. Anni on ihastuttava, aito ja tunneälykäs nainen, jonka vietäväksi on vapauttavaa heittäytyä. Ja varmasti heittäydyn jatkossakin. Virvokkeita oli jälleen tarjolla ja vissy maistuikin kuuman puuhastelun jälkeen. Kiitän ja kumarran  :kiss: