Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja  (Luettu 1256 kertaa)

Poissa Pieter

  • Newbie
  • Viestejä: 9
  • * Kelpo kaveri
Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja
« : Joulukuu 05, 2025, 03:07:34 »
Oulussa oli tosi usein sellainen ainakin yli 180cm Amazon tyyppinen palveluntarjoaja ja Ois mukava löytää hänet kun pitkästä aikaa vois jotain nähdä 🙂 sillä oli myös suht isot ihan omat rinnat ja oisko ollut vaaleet/ristiverisen väriset hiukset? Oli tosiaan suht pitkä ja ns Amazon tyyppinen nainen mutta silti tosi pantava. Sattuisiko joku muistamaan nimimerkkiä? Tosi eskossa oli usein ilmoitus about 2022 vielä ainakin.

ModEdit: Sijaintitietoja poistettu
« Viimeksi muokattu: Joulukuu 05, 2025, 12:41:57 kirjoittanut PixelWiz »

Poissa Thor Patsas

  • Sr. Member
  • Viestejä: 3892
  • ******* Saisi mikroaaltouunilla pillua
Vs: Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja
« Vastaus #1 : Joulukuu 05, 2025, 07:48:52 »
Suomessa tämän tyyppiset naiset tuntuvat olevan tosi harvinaisia. Lähes kaikki palveluntarjoatkin ovat jotain tyyliin 165cm ja 60kg. Olen pitkään haaveillut seksistä tai eroottisesta painista jonkun todella kookkaan ja vahvan naisen kanssa mutta niitä ei vain tule missään vastaan. Ulkomailla tilanne ehkä olisi parempi.
Patsaan filosofia on että on parempi olla sellainen joka ryyppää ja treenaa kuin sellainen joka ei ryyppää eikä treenaa.

Toinen patsaan periaate on että ole herrasmies mutta poliittisesti epäkorrekti.

Poissa Pe Gu

  • Hero Member
  • Viestejä: 543
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja
« Vastaus #2 : Joulukuu 05, 2025, 12:11:08 »
Tampereella on Nella Lahtinen. Muistaakseni 183cm pitkä, tosi isot rinnat ja muodokas. Ottaa vastaan vain muutamana päivänä kuukaudessa. Suosittelen.

Poissa Anders

  • Full Member
  • Viestejä: 315
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja
« Vastaus #3 : Joulukuu 05, 2025, 16:03:36 »
Suomessa tämän tyyppiset naiset tuntuvat olevan tosi harvinaisia. Lähes kaikki palveluntarjoatkin ovat jotain tyyliin 165cm ja 60kg.


Ööö. No oispa todellakin näin  ::)
Pikemminkin 80kg on se normi, jos siis suomalaisista puhutaan...