Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Sporttinen Suomineito vain tämä ilta

<< < (2/2)

palvelunostaja:

--- Lainaus käyttäjältä: Banana - Tammikuu 31, 2025, 21:47:17 ---Pitää luultavasti soittaa silloin kun luuri on auki.
Moni tyttö ei käytä paljon rahaa siihen että kirjoittaa viestejä takaisin.

--- Lainaus päättyy ---


--- Lainaus käyttäjältä: dna riistohinnoittelu --- sisältää rajattomasti normaalihintaisia kotimaan puheluja, tekstiviestejä sekä nopean 4G-netin – kiinteään hintaan 0,99 €/vrk
--- Lainaus päättyy ---

Mitä ihmeen roopeankkoja tyypit vokottelee?

Banana:
Mä luulen että moni tyttö käyttää prepaid numeroa, ja ne ei halu ladata jatkuvasti lisää puheaikaa eikä myöskään käyttää aikaa siihen että ne tekstaa takaisin sellaista mitä ilmoituksessa jo lukee.

mattssonni:
Viestin kirjoittaminen on tyyristä puuhaa prepaidilla - peräti 6,6 senttiä kappaleelta. Jos yhtä keikkaa kohden menee 50 viestiä niin sehän olisi peräti 3,3 euroa... Eli taitaa olla enemmän ajankäyttö- kuin kustannuskysymys.

Banana:
Tämä tyttö on vissiin laittanut ilmoituksensa taas päälle.
Ei vastannut juuri. Yritän illalla uudestaan.
Mielestäni ihan tavattavan arvoinen nuori Suomalainen söpö neiti.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta