Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Raskaana

(1/1)

Samppa1001:
Terve, onko kenelläkään tietoa / kokemusta raskaana olevista  palveluntarjoajista ?  Kiitos vinkeistä.

Merkonomi:
https://www.en.realescort.fi/ads/182923/spicy-emely

Tässä on yksi uusi tulokas

Pioneeri:
Ihan helvetin surullinen ajatus että joku tulee Suomeen jostain Latinalaisesta maasta Suomeen raskaana myymään itseään.

Vähän ehkä hälytyskellojen pitää myös soida Onkohan ihan oma päätös. Toki sinällään fiksua tulla synnyttämään tänne maailman parhaaseen maahan suorittamaan se ilmaiseksi.

Ratto_Poika:

--- Lainaus käyttäjältä: Pioneeri - Marraskuu 08, 2024, 22:26:21 ---Ihan helvetin surullinen ajatus että joku tulee Suomeen jostain Latinalaisesta maasta Suomeen raskaana myymään itseään.

Vähän ehkä hälytyskellojen pitää myös soida Onkohan ihan oma päätös. Toki sinällään fiksua tulla synnyttämään tänne maailman parhaaseen maahan suorittamaan se ilmaiseksi.

--- Lainaus päättyy ---

Tätä itsekkin mietin. Ei takuulla ole itse tätä päättänyt. Puolessa välissä raskautta lähteä toiselle puolelle maapalloa myymään pillua, ei kuulosta millään tavalla perustellulta ajatukselta. Tuokaan tuskin edes on kuullut suomesta ennen kuin jalat kohtasi Helsinki Vantaan lentokentän

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

Siirry pois tekstitilasta