Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Villapaidat  (Luettu 418 kertaa)

Poissa Turkismies/86

  • Newbie
  • Viestejä: 5
  • * Kelpo kaveri
Villapaidat
« : Toukokuu 28, 2026, 11:35:02 »
Mites porukka syttyy seksistä villapaita päällä? Etenkin jos nainen pitää päällään todella paksua, pörröistä, muhkeaa villapaitaa, esimerkiksi islantilaisvillapaitaa? Itselläni turkisten lisäksi vahva fetissi pehmeisiin villapaitoihin ja on tullut hankittua vuosien varrella useita useita laatuvillapaitoja kaappiin ja olen kyllä itsekin tykännyt käyttää seksin yhteydessä. Kiihottaa valtavasti näky naisesta paksussa villapaidassa. Onko muilla samankaltaista?

Kuten turkiksissakin, tulee tietenkin villapaidassa kuuma seksiä harrastaessa, mutta se ei ole juttu vaan se pehmeys ja näkymä.

Poissa Lifti

  • Vaari
  • Sr. Member
  • Viestejä: 11485
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Villapaidat
« Vastaus #1 : Toukokuu 28, 2026, 11:48:02 »
Mä rakastan teitä mun veljet. Yrittää nainen piiloutua vaikka pilkkihaalariin niin joku Liftin perkele katselee seksiobjektiaan kulli kourassa  :drinking:

Lets go boyyyys!!!
Loistan kuin sateenkaari pimeässä.

Poissa velihopea

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1009
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Villapaidat
« Vastaus #2 : Toukokuu 28, 2026, 21:41:39 »
Mä menetin poikuuteni koulun yleishuoralle villapaita päällä ;D Tytöllä oli muistaakseni T-paita, housuja ei toki kummallakaan… Oli hiukan levottomat 80-luvun kotibileet ja nussittiin bileisännän vanhempien sängyllä. Että joo, on tullut villapaitaseksiäkin kokeiltua :laught: