Seksi ja rentoutuminen > Rentoutuminen/hieronnat
Hieronta vs pano
Kapteeni Turska:
Kävin tänään tutun hierojan luona nauttimassa hänen tarjoaman BJ:n. Täytyy myöntää että kaipasin koko ajan vakituista GFE -tyttöäni.
Thaihieronnassa otin kerran vain hieronnan. Paikan emäntä läksytti sen jälkeen tyttö parkaa. Toivottavasti sai syötävää tuona iltana.
Vieras0068:
Valitsen myös hieronta-pano kombon. Tai pano-hieronta-pano kelpaa myös.
Vieras1763:
--- Lainaus käyttäjältä: Jansku72 - Syyskuu 22, 2019, 21:14:14 ---Vähän harmittaakin, luulin tossa jo hetken että on mahdollista varata kummatkin palvelut samalle päivälle.. ;D
--- Lainaus päättyy ---
Asiaan tulikin positiivinen käänne ja onnellinen lopputulema :) :)
lepahuu:
En iedä millaista Thaihierontaa siellä saatte,mutta kyllä täällä pelipaikalla saa just sitä mitä haluaa.Ensin vaikka tunti eroottista öljyhierontaa jossa myös oteaan suihin ja kalua hoidetaan hyvin,sen jälkeen jos haluu voi kävästä suihkus pesemäs suuremmat oljyt pois ja alkaa panohommiin niinkuin haluaa.kallistahan se köyhälle on jos kokohoitamaksaa siinä 50 e .no jokainen omalla laillaan
jmdthh:
Eikö kellään ole kokemusta kotimaisen naapurin Vantaalaisista thaikkuhierojista?
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta