Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Angel
sampsa100:
Tuli käytyä kyseisien leidin luona Rautatieaseman kupeessa hienossa talossa. Suihku ja phdas pyyhe tarjolla.
Kauhes treenaava nainen vastassa isoine rintoine ja vahvalla kauniilla vartalolla vastassa.
Lahja vaihtoi omistajaa ja sit pikasuihkuun. Ja loppu sujui tosi hyvin asentoja vaihdelleen kunnes kuti lähti huppuun. Vahva suositus. tämä ei ole mainos.
parkkipaikkakin löytyi vierestä. Olkaahan kilttejä ja huomaavaisia.
Ilmoitus r puolella.
MestariMerlin:
Oliko eka käynti Enkelin hoidossa? Vieläkö pyyhkii juuri pestyn kikkelin ennen kumin paikalleen asettamista?
Petex78:
--- Lainaus käyttäjältä: MestariMerlin - Kesäkuu 06, 2024, 18:14:23 ---Oliko eka käynti Enkelin hoidossa? Vieläkö pyyhkii juuri pestyn kikkelin ennen kumin paikalleen asettamista?
--- Lainaus päättyy ---
Itsellä ollut ajatuksena käydä testaamassa tämä PT. Mikä juttu tää pyyhkiminen ? Toisaalta tietty hyvä jos hygieniasta tarkka.. :headphones:
Lifti:
--- Lainaus käyttäjältä: MestariMerlin - Kesäkuu 06, 2024, 18:14:23 ---Oliko eka käynti Enkelin hoidossa? Vieläkö pyyhkii juuri pestyn kikkelin ennen kumin paikalleen asettamista?
--- Lainaus päättyy ---
Ei kai tämä nyt mikään ongelma voi olla. " Nainen räplää mun kullia :laught: " Kristallipallosta kun on vaikea ennustaa kuka osaa ja kuka ei osaa pestä pelivälinettään. Naisten juttuja kuunnellessa ja lukiessa se ei ole harvinaista että sissijuustokullia tarjoillaan heti suihkun jälkeen.
Jimmy-setä:
^ Olen kuullut karmeita kertomuksia siitä, kuinka setä käy hupakolla suihkussa ja edelleen karmea hienhaju ja sissijuustot tallessa.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
Siirry pois tekstitilasta