Seksi ja rentoutuminen > Rentoutuminen/hieronnat
Mansen hierontamestat kokonaiskatsaus
Phantom:
--- Lainaus käyttäjältä: eazy - Syyskuu 07, 2021, 14:17:44 ---
--- Lainaus käyttäjältä: Phantom - Syyskuu 02, 2021, 14:47:49 ---Pirkanmaan alueelta kyllä puuttuu semmonen oikea hieronta jossa olisi extrat päälle. Kerran löysin sattumalta eräältä hyvin vähäistä tarjontaa antavalta sivustolta muutama vuosi sitten oikean hieronnan ja oli vielä paras extra eli OWO päälle. Hintakin oli 20 alle tasarahan. Ei ole tämä mies koskaan tuntenut oloaan paremmaks kuin semmoisen käsittelyn jälkeen. Otin vielä jälkeenpäinkin yhteyttä mutta vastasi lopettaneensa ne hommat - harmittaa älyttömästi.
No mutta jos joku sattumoisin tämmöisen tarjonnan Pirkanmaan alueella tietää (tai ylipäätänsä haluaa muille paljastaa) tai tarjoaa niin ilmoitusta tänne päin! Olen valmis!
--- Lainaus päättyy ---
moi oliko tämä vähän iäkäämpi nainen nokialta??
ite tuli käytyä siellä useammankin kerran ja lopulta pääsi ihan polkaseenkin, sekin palvelu olo todella hyvää...
--- Lainaus päättyy ---
Kyllä! Tuntomerkit täsmäisi! :) Kyllä vain on palvelu ollut kohdillaan jos vielä ajollekin päässyt :D
Tumppi8686:
Onko Pamelan ja Camillan duo hieronnasta kokemuksia?? Kiinnostelis aikalailla.....
punaniska:
Pääseekös tämän useasti mainitun Pirtsakan kanssa myös asiakas aktiiviseen rooliin, eli kähmimään toisin sanoen?
big show:
--- Lainaus käyttäjältä: punaniska - Syyskuu 09, 2021, 20:08:01 ---Pääseekös tämän useasti mainitun Pirtsakan kanssa myös asiakas aktiiviseen rooliin, eli kähmimään toisin sanoen?
--- Lainaus päättyy ---
Ensimmäisellä käyntikerralla en edes hoksannut/kehdannut, toisella kerralla tuli suorastaan käsky että hiplaa niitä tissejä :D Ihan aarrearkkuun asti en ole vielä edennyt mutta muuten kyllä joka sentti.
punaniska:
No tämä kuulostaa hyvältä! Onko hänellä millainen työasu?
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta