Viihde ja kevennykset > Kaatopaikka
Fight Club
Vieras1703:
^ Kerro toki missä, jotta saadaan tietää missä ei voi käydä paskalla. Itse en moisiin ole törmännyt.
Vieras0147:
Mainostamaan ei voi lähteä, mutta ekana tulee mieleen eräs kuppila lähistöllä. Siellä on yhdessä vessassa pelkästään pisuaarit. Toki on siinä myös muitakin vessoja, joissa voi käydä myös paskalla mikäli uskaltaa.
Lifti:
Aina on vessasta pönttö löytynyt tai iso reikä lattiassa. Rest my case nutty heads!
Kesava:
--- Lainaus käyttäjältä: Tibenius - Maaliskuu 14, 2021, 15:32:07 ---^ Kerro toki missä, jotta saadaan tietää missä ei voi käydä paskalla. Itse en moisiin ole törmännyt.
--- Lainaus päättyy ---
Teillä Nääsvillessä on vaan kaikki niin paljon paremmin. Vaan itse en lähde kuppiloihin/yleisiin käymälöihin paskantelemaan.
Vieras0395:
--- Lainaus käyttäjältä: Someone Unknown - Maaliskuu 14, 2021, 14:16:32 ---Ja mitä tiedolla hinnankorotuksista tekee? Eipä ollut ennenkään suunnitteilla visiitti.
--- Lainaus päättyy ---
Köyhä :laught:
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta