Keskustelua paikkakunnittain > Etelä-Suomi
Hetken huumaa Kymenlaakso?
Veriappelsiini:
Nyt arvon palstaveljet tarvitsen apuanne!
Naapuriin ilmestynyt otsikolla ”Hetken huumaa” ilmoitus, joka vaikuttaa liian hyvältä! Eli onko se vanhan viisauden mukaisesti liian hyvä ollakseen totta? Upeat kuvat ja kaikki onnistuu ilmoituksen mukaan.
Onko kukaan saanut yhteyttä? Tai vielä parempaa tavannut häntä?
Kellopeliappelsiini:
Arvaus on että viestiin vastataan parin päivän päästä ja pyydetään maksua kuvista ja sen jälkeen pääsee tapaamaan.
Ehta kusetus siis. :wanker:
Ev87:
Itse mietin että onkohan tää sama kuin nuo "onko kevättä rinnassa" ja "nautintoa molemmille". Ollut myös mm."kiihkeä ja rohkea" otsikolla ilmo, siitä täälläkin oli juttua ja kyseinen nainen ainakin vaihtelee ilmoitusta tasaisin väliajoin.
Varmaa tietoa ei ole että onko kyseessä tämä mutta kovin samankaltainen tuo ilmoitus näyttää olevan.
Veriappelsiini:
--- Lainaus käyttäjältä: Ev87 - Toukokuu 16, 2024, 08:05:13 ---Itse mietin että onkohan tää sama kuin nuo "onko kevättä rinnassa" ja "nautintoa molemmille". Ollut myös mm."kiihkeä ja rohkea" otsikolla ilmo, siitä täälläkin oli juttua ja kyseinen nainen ainakin vaihtelee ilmoitusta tasaisin väliajoin.
Varmaa tietoa ei ole että onko kyseessä tämä mutta kovin samankaltainen tuo ilmoitus näyttää olevan.
--- Lainaus päättyy ---
Oli juuri tämä, jätin väliin kun kuvat (ja ikä) toisen ketjun perusteella ilmiselvästi feikit. Kiitos!
PradBitt:
Mulle vastasi mailiin alta 5 minuutissa, mut sen vastauksensa jälkeen hiljeni kokonaan ;D
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
Siirry pois tekstitilasta