Keskustelua paikkakunnittain > Etelä-Suomi

Järvenpään thaikut

<< < (3/3)

Ratto_Poika:

--- Lainaus käyttäjältä: Riksum93 - Elokuu 27, 2024, 20:01:02 ---Kiinnostaa kovasti kans 🥵 missä hinnoissa tää on?

--- Lainaus päättyy ---

Keskimääräinen hieromon hinta, mutta pikkulinnun tapauksessa hinta-laatu on kyllä todella hyvä. Vahva suositus

EsaNahka:
Onko kenelläkään jakaa kokemuksia “Kaunis nainen etsii miestä Järvenpäässä/saija22/43v” thaikusta?

Pikkulintu testattu.
Ihan kiva, veikkaisin että ikää on enemmän kuin ilmossa.
Palvelualtis jne. Ehkä vähän liian työmäinen suoritus mun makuun, mutten voi moittia.


Ratto_Poika:

--- Lainaus käyttäjältä: EsaNahka - Tammikuu 28, 2025, 20:33:49 ---Onko kenelläkään jakaa kokemuksia “Kaunis nainen etsii miestä Järvenpäässä/saija22/43v” thaikusta?

Pikkulintu testattu.
Ihan kiva, veikkaisin että ikää on enemmän kuin ilmossa.
Palvelualtis jne. Ehkä vähän liian työmäinen suoritus mun makuun, mutten voi moittia.

--- Lainaus päättyy ---

"Saija22" on sen tupla veellä alkavan kadun hieromalaitoksen omistaja. Hieronta oli keskivertoa parempaa, ei toki silti millään mittarilla oikeaa hierontaa vastaava. B2B oli myös tarjolla, se jäi vaan todella lyhyeksi, eli ei oikein kommentoitavaa. Suihin kumin kanssa, perus asennot läpi ja rojut huppuun. Miinukset tossa oikeastaan tulikin jo, plussana kiireettömyys, kivat käteen sopivat rinnat ja kohtalaisen tiukka tavara.
Niin ja ikähän ei ole sitten lähelläkään totuutta. On väkisin yli 50v, tai sitten on elämä kuluttanut paljon. Iän tuomaa löysää jonkun verran vastan ja lantion seudulla.

Kokemuksena ok, mutta ei mitään erikoista. Menenkö uudelleen? Tuskimpa

Riksum93:
Aivan paska ei jatkoon.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta