Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: PK-seudun feikit ja vedättäjät  (Luettu 19786 kertaa)

Poissa Frank Debil

  • Full Member
  • Viestejä: 155
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: PK-seudun feikit ja vedättäjät
« Vastaus #40 : Huhtikuu 08, 2025, 19:29:52 »
Tämän viikon otantana multiprofiileja RealEscortissa ovat:

Sonie
Iveta new
Lenna GFE
Teen Luana
Giselda
Bianca Hot
GFE Natalia
Real Tina

Näiden ilmojen takana luultavasti vain kaksi typsyä joilta et kovin kummoista palvelua saa. Ja tietystikin vähemmän yllättäen kuvat yms. ei täsmää kuin silmät, nenä ja suu- tarkkuudella..
Aika raivostuttavaa kusetusta.. joku parittaja ilmeisesti tekee nämä mainokset. Sisällöstä kun ei näillä aina ole tietoa.

Nyt tämä feikkikaravaani on poistumassa mutta luultavasti palaa näillä samoilla ilmoilla missä rapsat estetty. Kannattaa välttää.

Poissa Pioneeri

  • Full Member
  • Viestejä: 384
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Vs: PK-seudun feikit ja vedättäjät
« Vastaus #41 : eilen kello 08:34:19 »
Vantaalla toiminut vuosia sama pienikokoinen, tanakka vaalea Venäläisnainen joka ilmoittaa totaalisen väärillä kuvilla naapuri puolella.

Nyt oli jo todella tarkkaan mietitty ansa. Antaa kuvilla, tekstillä, viesteillä ymmärtää että on thaikku.

Onneksi näin ohi ajaessani hänet ovella ja jätin menemättä. Viddu mitä paskaa...

« Viimeksi muokattu: eilen kello 09:10:19 kirjoittanut PixelWiz »
Aina etsimässä

Poissa mattssonni

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1153
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: PK-seudun feikit ja vedättäjät
« Vastaus #42 : eilen kello 09:06:47 »

Onneksi näin ohi ajaessani hänet ovella ja jätin menemättä. Viddu mitä paskaa...


Avaa nyt hieman tätä - noin kerrottuna kuulostaa siltä, että ihan randomisti ajelit jossain ja sattumalta huomasit hänen randomisti seisoskelevan jalkakäytävällä oven edessä ja sitten vielä liikuvasta autosta tunnistit, että seisoskeleva nainen on nainen thaikku-kuvien takana, vaikka ei thaikku ollutkaan...:D Nimittäin aika harjaantunut feikkitutka on, jos kaupungilla ajellessaan kykenee kadultakin bongaamaan naapurin ilmoittajia - vieläpä ei-omilla-kuvilla ilmoittelevia myyjiä  ;D
« Viimeksi muokattu: eilen kello 09:08:52 kirjoittanut mattssonni »
Harva asia on mustavalkoinen, useimmiten niissä on monia, vähintäänkin harmaan, sävyjä.