Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Hot Kazumi

<< < (2/3) > >>

lepsky:
^Lattarit eivät ilmoita osaavansa puhua romaniaa.  ;D

Pekunalle:
Vertailkaapa Kazumin whuppi kuvan ja Ladyboy Lovien kuudennen (6) kuvan taustalla olevaa vuoristoa, hmmm 🤣, kamujako, vai peräti sama tyyppi?

anaalipeppu:

--- Lainaus käyttäjältä: Pekunalle - Huhtikuu 14, 2024, 20:29:04 ---Vertailkaapa Kazumin whuppi kuvan ja Ladyboy Lovien kuudennen (6) kuvan taustalla olevaa vuoristoa, hmmm 🤣, kamujako, vai peräti sama tyyppi?

--- Lainaus päättyy ---

Ladyboy Lovie? Ei löydy haulla sellaista, laitatko linkin? Joka tapauksessa, kyseessähän voi olla täysin sattumaa. Alpithan on suosittuja lomakohteita, joten hyvinkin todrnnäköistä, että kaksi hupakkoa käynyt samassa paikassa eri aikoina   :D ja vaikka olisi sama reissu, eihän se vielä mitään todista. Yhtä hyvin voi naisilla olla kavereina postioperoituja   ;D

Pekunalle:
Naapuri trans ja siellä Helsinki osio "Ladyboy lovie", 4 eri ilmoitusta tällä "daamilla", samoja kuvia aiemmin Kazumilla kun oli vielä Ilmo naapurin puolella.

anaalipeppu:

--- Lainaus käyttäjältä: Pekunalle - Huhtikuu 14, 2024, 22:12:28 ---Naapuri trans ja siellä Helsinki osio "Ladyboy lovie", 4 eri ilmoitusta tällä "daamilla", samoja kuvia aiemmin Kazumilla kun oli vielä Ilmo naapurin puolella.



--- Lainaus päättyy ---

Jotain hämärää tässä tosiaan on  ;D voisikohan olla, että tekoälyn voimalla ollaan saatu hyvinkin naiselliset kasvot luotua?! Tämähän on hyvin pelottavaa tämän ihanan harrastuksen kannalta   :-X :whipping:

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta