Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Karla
Thurber:
sexy KARLA (https://www.realescort.fi/ads/103966/sexy-karla
Mikäli muistan oikein niin Karla on ollut liikenteessä jo keltaisten sivujen aikana, mutta itse olen tavannut hänet pari kertaa vasta viime aikoina.
Kuvat ovat aitoja, vaikka eivät varmaan aivan tuoreita. Tissit on isot ja niitä on kiva puristella. Ystävällinen ja kova juttelemaan, ehkä jopa liian kova omaan makuun mutta käsittääkseni monet pitävät sellaisesta. :P
Tapaamiset on saanut sovittua helposti ja ne onnistuivat sovittuun aikaan, ja sain kaiken mitä oli luvattu. Ei pääse oman listan kärkeen mutta voin silti suositella.
Vieras0076:
Karlahan taisi jokunen vuotta sitten olla mukana Häkkisen Mika bileissä:
https://www.seiska.fi/Uutiset/Tassa-on-Mika-Hakkisen-mokilla-juhlinut-tsekkilainen-prostituoitu-K18-kuvat-Tarjoaa
Vieras0043:
Mulle ainakin kehui millainen herrasmies Häkkinen on.
Vieras1763:
Ilmeisesti olen myös tavannut pari vuotta sitten. Muodokas ja mukava tyttö :)
Japii:
Pitääpä päivittää viimeisen visiitin perusteella. Aiemmat langat antavat hyvän kuvan nykytilanteesta. Perussuoritus eli homma toimii, mutta varsin rutiinilla. Kiloja on tullut kuviin verrattuna jonkin verran, mutta ihan ok mimmi vieläkin. Tissit on isot ja sopivat moneen käyttöön. Owo & Cim onnistuu lisämaksusta. Tavoitettavuus ja sopiminen todella sujuvaa.
Yhteenvetona ihan ok, mutta ei suuria wow tunteita jälkeenpäin.
Ja linkki nykyiseen ilmoon.
https://www.realescort.fi/ads/126070/kaarlaa
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
Siirry pois tekstitilasta