Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Lia sensual

<< < (3/4) > >>

MestariMerlin:
Kappas, itse nuudeliherra! Mulle löi ennakkohinnastossa annelin hintalapuksi 80 eur mikä on suht kova. Joten saatan tehdä tarjouksen, tuota kun en viitsi maksaa.. Hupaisa likka, kysyi heti kättelyssä pyllistellessään "You want to f**k my ass..?" ja kakkostaan myös sormetti setin aikana joten taitaa tykätä ihan aidosti..

Noodelidude:
^ No voi pojat, tuohan kuulostaa just mulle sopivalta daamilta! Olenkin kaipaillut tuommoista, kuka puhuis härskejä pyllynnusuttelusta ja oikein vaatisi minun pikku piliäni sinne.   :inlove:

Jos tulee joskus tänne meikäläisen peräkylille, niin pidän tämän mielessä.

jartsa:
Oliko lävistyksiä pimperossa. Kun kysyin niin ei ole. Tai sit ei vaan keskusneiti tiennyt.

MestariMerlin:
On sillä, kaksin kappalein. Myös nänneissä on lävistykset.. Silarit tehty oikein hyvin.. Tatskoja taisi olla vain yksi eli ns. tramp stamp takavyötäröllä. Hyvältä näytti kyllä koristelut..

Damien52:
Lian kanssa treffattu niin yhteenveto tapaamisesta . Poskisuudelmien kautta suihkuun ja Lia venailemassa sängyllä. Oli positiivisella päällä mutta kun tsekattiin finanssit kuntoon niin halus myydä jonkin verran extroja, mistä vähän miinusta sanoin kyllä selvästi mitä haluan mutta päästiin yhteisymmärrykseen. Kaunis ja hoikka kroppa ja plussaa kyllä näteistä silareista ja koristelut alakerrassa oli näyttävät. Suudeltiin alkuun ja oli ihan hyvä kemia meillä toki täytyy sanoa että GFE:tä haluavalle niin sitä tältä ei kyllä ihan saa.. meno on enemmän pse. Allekirjoitan ton äänekkyyden ehkä jopa vähän yli omalla kohdalla :) mutta sai painaa kunnolla ja erityismaininta kyllä että näkymät takaapäin on hyvät ja mimmi ois halunnu et laitetaan peppuun kanssa.. Se jää ehkä ensi kertaan kun en ottanut siihen valuuttaa, mutta all in all vähän nopeatempoisempaan pse menoon hyvä tapaus. 

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta