Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Mary, Espoo, RE
Vwealthy:
--- Lainaus käyttäjältä: Bacardi - Huhtikuu 09, 2024, 12:53:24 ---Mielenkiintoista, että RE arvosteluissa on kehuja.
32 hyvää, 0 huonoa.
Luotan kyllä enemmän tähän foorumiin.
Moni RE arvostelu on selkeästi kirjoitettu muulla kielellä kuin suomeksi ja konekäännetty
--- Lainaus päättyy ---
näinhän se menee. Uskomattomia virheitä jne. Siellä PIMP:t tekee juttuja, jotta saisivat lisää rahaa turskilta.
Gynther:
Joo, ei näissä harrastuksissa todellakaan merkkaa se, kuka tykkää pitkästä, pätkästä, laihasta, lihavammasta, treenatusta... Melkein joka turskalla on toinen toisistaan poikkeava maku hupakoiden suhteen.
Se asian ydin mikä mut aina saa vähän vittuuntumaan, että ne ilmoituksen kuvat eivä todellakaan vastaa sitä todellisuutta siellä pelipaikalla sitten. Ja Maryn tapauksessa esim. se parvekkeella otettu8 todella paljon feminiinisyyttä tihkuva kuva on mun mielestä kaukana realiteetista. Sanoisin, että raskaalla kädellä käsitelty.
Nää vitun kuvankäsittelyhommat pelaa jo aivan liian suurta roolia muutenkin some -maailmassa. Kukaan ei kohta enää uskalla olla oman itsensä näköinen ja kokoinen missään.
En tiedä onko totta mutta kuulin tutun suusta, että joku 25-ikäinen naispuolinen, jolla oli kuulemma nätit B/C -kupin natu rinnat, poistatti jollain rahanahneella klinikalla sitä omaa rintakudosta pois, että sai tilalle samankokoiset muovipallorinnat. Mä pidän tollasta juttua jo aika skitsofreenisen sairaana tekona, jos on totta. Huh-huh, mihin tää ihmiskunta vielä matkaakaan.
Dali:
Tapasin Maryn Helsingissä. Ajan sopiminen tekstareilla, osoite ja saapuminen ongelmattomat. Plussaa siitä, että jo viesteissä vastaili hyvällä englannilla. Siisti asunto keskeisellä paikalla.
Nätti tyttö, vastaa RE:n portfoliossa olleita tuoreimpia kuvia — myös painon puolesta, arvelisin. Suihkunraikas, ei ylilaittautunut. Muutaman aiemman tsekin tavanneena olin kaukaa viisaasti pyytänyt hajusteettomuutta. Heti alkumetreiltä mukavan reipas jutustelu, suihkun kautta muitta mutkitta makuukammariin. Tässä kohtaa mietin, että kuin naapurintyttö, mutta sellainen kivempi ja kokeneempi, koska ottaa kalusta kiinni, katsoo silmiin ja kysyy, mitä tehtäisiin. Dali oli tällä kertaa vievänä, mutta Mary ihan täysillä mukana. Suutelu oli pikkupusua, mistä miinuksia. Ammattimainen suikkari, perushyvä ja sitten ihan mukavaa, kiireetöntä paneskelua. Välillä lujaa, välillä hidasta ja syvää. Marykin päätyi yllätyäen huipulle asti, kun löytyi hyvä kulma. Sopusuhtainen vartalo, luonnollinen ja seksistä tykkäävä, ajattelen loppusuoralla. Kummallakin kuuma, jäähdytellään.
Pitkä aikavaraus ja jäi aikaa rupatella jääkiekosta ja revontulista. Suihkun kautta ulos keväiseen Helsinkiin. Tämä oli käynti, josta lähti ihan hyvällä tuulella. Ei huipuinta huippua, mutta sellainen kivempi naapurintyttö.
Timppa-T:
^Hyvä rapsa. Mary on ihana. :headbang: :inlove:
Vieras1708:
Mary oli tulossa huomenissa Poriin Turusta. Ilmoitukset RE:stä kadonnut. Oli aikomus kysellä, josko häneltä olisi löytynyt aikaa. Luulisi, ettei ilmoja poistaisi jos aikataulu täyteen varattu..?!
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta