Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Scarlet TOP CLASS
palvelunostaja:
Mites herrat käytte ”luksus” tai tavallisten escorttien luona työmatkoilla? Tuskin sentään sitä varten autoa vuokraatte?
Damien52:
Tuli käytyä koeajamassa tää Brasiliasta kotoisin oleva Scarlet. Tosin viime vuoden lopulla enkä siitä silloin mihinkään rapsannut. Ihan mukava mimmi joka tapauksessa, ulkonäkö ja paketti kokonaisuudessaan vastaa hyvin kuvia. Myös englanti sujuu hyvin niin pääsi vähän vaihtaa ajatuksia, mitä siinä 1.5h nyt kerkesi. Mutta tosiaan ei mulla mennyt silti ihan kärkeen, jotain sellasta tiettyä fiilistä/intohimoa ehkä puuttui, mitä usein Latina puolelta löytyy ja etenkin kun hinnoittelu on snadisti korkeammalla tasolla. Sanotaan 8/10 mutta en ehkä itse tuolla hänen palvelukokonaisuudella mene uudelleen. Ja joo ei omalla autolla vaan luottokuljettajan matkassa noilla alueilla :)
Tuplawee:
Taas olis nukkea tarjolla. Itsellä aina näiden kanssa ongelmana, että kun todellisuudessa paljastuukin meikillä ikääntymistään peittelevä sillintuoksuinen bimbo, niin veitikka kieltäytyy yhteistyöstä. Miten arvioisitte kokeneet tämän neitokaisen iän? Onko siloposkinen?
MestariMerlin:
Heh.. näin tuon eukon livenä tepastelemassa eräänä kesäiltana Kampin keskuksen liepeillä.. joku peelo sillä taisi olla mukana..
Ihan hyvältähän tuo näytti mutta.. aika lailla oli itsetietoisen ja ylpeän oloinen kottarainen.. joten itse en kyllä rahaa moiseen hassaisi.
Ja se ikä.. kyllähän tuo reilusti yli kolmenkympin menee, yli neljäkymppiäkään ei olisi iso yllätys. Sen verran saa meikeillä fasadia korjailtua..
naut1skelija:
Muistakseni palveluvalikoima oli sellane että itsellä jäi välistä kun oma normi setti ois maksanu tyyliin 3-3.5x sen mitä normisti sisältyy useilla hintaan tai max jollain 30e lisämaksulla...ihan maksinissaan 250e tunti ja tää ois velottanu 800 muistaakseni. :sheep:
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta