Keskustelua paikkakunnittain > Etelä-Suomi

Cute lauriss, kotka

(1/1)

Ramses69:
Tälläinen ilmestyi tänään kotkaan.
Viestiä hälle ja ajankohtaa sopimaan.

Kuvista poiketen hieman massaa saanut mutta ei paha.

Isot tissit ja perse.
Otti paljaalla suuhun, sai nuolla ja suudella.

Ihan ok kokonaisuus.

+2 vettä sataa.

Jirij:
Tuli käytyä tämän naisen luona kylässä. Aika pulskassa kunnossa tosiaan nykyisin, mutta hän on ymmärtänyt markkinatalouden kuviot vallan hyvin, eli kun ei ulkonäöllä ei pysty enää kilpailemaan niin satsataan laajempaan palvelu valikoimaan. Nykyisin tullut paljaalla ajo valikoimaan mukaan ja päätin tätä hyödyntää. Nykyään tulee käytyä lähes pelkästään sellaisten luona kellä tämä onnistuu ja huomannut et mukavasti lisääntynyt daamit ketkä harrastaa tätä :behind: :headbang:

Möhkö:
Ilmeisesti Kouvolassa käymässä tänään. Pitäisköhän käydä kylässä, jos vähän edes ilmoitus pitää paikkansa.

Taika Jim:

--- Lainaus käyttäjältä: Jirij - Syyskuu 13, 2024, 23:29:29 ---Tuli käytyä tämän naisen luona kylässä. Aika pulskassa kunnossa tosiaan nykyisin, mutta hän on ymmärtänyt markkinatalouden kuviot vallan hyvin, eli kun ei ulkonäöllä ei pysty enää kilpailemaan niin satsataan laajempaan palvelu valikoimaan. Nykyisin tullut paljaalla ajo valikoimaan mukaan ja päätin tätä hyödyntää. Nykyään tulee käytyä lähes pelkästään sellaisten luona kellä tämä onnistuu ja huomannut et mukavasti lisääntynyt daamit ketkä harrastaa tätä :behind: :headbang:

--- Lainaus päättyy ---

Siistiä! Hyvä, että paljaalla antavia huoria on markkinoilla lisää. Iso peukku Jirij nimimerkille 👍 Huorien siementäminen paljaalla erottaa todelliset huorapukit pelkistä nöösipojista 😄

Mike Dogh:
Really good i visited her in Kokkola last time, bbw had to taste Creampie was really great to unload inside. Luckily I didn’t catch anything. Will try again today she’s in kemi

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

Siirry pois tekstitilasta