Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Melanin Candy Espoossa

(1/2) > >>

JaskaJustus:
Kenelläkään kanssaturskalla kokemusta mimmistä? En muista missä ilmiön tormäsin mutta pistin WA-viestin ja kivan näköisia teaser-videoita on napsahdellut sen jälkeen. Liian hyvä ollakseen totta?

Vieras1489:
I visited her few weeks ago, was looking for something "exotic". For me the date went well and I plan to visit here again at some point.

Photos\videos are her own. Great sport body, big and firm butt, nice looking pipi. But sad saggy tits

sorry for  English, I don't speak Finnish yet

Opiskelijarakastelija:
Tällä oli as-sivustollakin parikin eri mustan naisen profiilia eri kuvilla mutta nissä oli molemmissa yksi ja sama suomalainen whatsapp numero sekä yksi numero kenialaiseen suuntanumeroon. Vähän heräsi sellaiset paritusvibat ainakin itselle profiileista. Tuollakin ylemmällä kommentoijalla on joku suomalainen kirjoittanut hyvää englantia elokuussa jos katsoo vanhoja viestejä.

Vieras1489:

--- Lainaus --- I kind of woke up with such mating feelings, at least for myself, from the profiles.
--- Lainaus päättyy ---
Ok, maybe I should reconsider my future visits.

sampsa100:
toi ainakin suomalainen numero nykyään ja puhuu suomea jos haluaa.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Siirry pois tekstitilasta