Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Latinot Pääkaupunkiseudulla
antero pee:
Kyllä! Latinat nyt vaan on niin tulisia. Ei niitä voi vastustaa. Huumorintajuisia ja tykkäävät panemisesta, omien kokemusteni mukaan.
Ja stadissa on nyt kuubalaisiakin tyttöjä pari mestoilla. Hyvät kuvat. Jos jaksavat viikonloppuun asti päivystää, niin voisin ehtiä ajamaan.
Saint:
Latinot kiinnostaa myös. Aika paljon heitä on viimeaikoina käynyt, mutta yllättävän vähän on rapsoja. Onko Kel onni on se onnen kätkeköön mentaliteetti vallannut turskat?
Tapaan tänään Angelinan, ei rapsoja aikaisemmin, saas nähdä miten turskan käy...
Anais (Nicole Lorent) ehkä se miellyttävin tähän mennessä...
MestariMerlin:
Pistähän rapsaa kun käyt! Omalta osalta latinot on olleet pettymyksiä.. Huono kielitaito hankaloittanut hommaa välillä liikaa. Ei jaksa vääntää joistain perusjutuista rautalankaa.. Pitäisi varmaan opiskella lisää espanjaa niin helpottuisi..
Saint:
Kävin lyhyen rapsan Angelinan omaan lankaan kirjoittamassa - hieman skitsofreeninen olo, kun keskustelen siellä itseni kanssa.
MestariMerlin:
Heh! Ei nyt auta kun muut ei tuota ole tavanneet.. Vaikuttaa erinomaiselta, vähän kuin nuorempi ja kainompi versio Argentiinan Amandasta! Voisi sopia hyvin myös minulle kun en niin noista hc-pornoeukoista innostu. Herkkää ja kaunista sen olla pitää:)
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta