Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

RE Carrie

(1/2) > >>

Vieras1503:
Käyty taas parituntinen nauttimassa hyvän olon palveluista. Tää on kyllä yks parhaista kenen luona olen asioinut. Vartalo ikäisekseen todella tiukassa kunnossa. Tykkää hipsuttelu menosta ja tulee lujaa ja täristen kun lipsuttelee maltilla. Hyvä panemaan. Totesinko jo että upea vartalo. Vastaanoton puitteet ainakin piä kaupungissa joka kerta aika priimaa. Suositus niille ketkä ei oo käynyt ja vakiykät varmaan komppaa voisin kuvitella

Waverunner:
Onko upea vartalo?  :)

Jaatinen:
Sentit/kilot suhdeluku ainakin on miulle mieleiset. Kävisin jos ei olisi muita mielessä. Nyt on kyllä ostajan markkinat. On runsain mitoin hyvää mirriä tarjolla.
Carrie lienee yksi Suomessa eniten vierailleista ulkkareista. Onko jo kymmenen vuotta käyny?
Että eiköhän mullekin vielä sauma häntä lipsuttaa siunaannu jos nyt jääkin käymättä.

Bacardi:
Minultakin suositus.

Arvelen ikää olevan hieman enemmän kuin ilmoituksessa. Kropasta olisi moni 20 vuotta nuorempikin kateellinen.
Ei tatskoja. Ei silaria.
Ainakin osa ilmoituksen kuvista on vuosien takaa mutta samannäköinen on edelleen

AegonX:
Kävin viime toukokuussa (sitä ennen olin useampaan kertaan täällä foorumilla muissa ketjuissa maininnut hänet yhtenä niistä mielenkiintoisista joita en ole vielä tavannut).

Oikein mukava persoonallisuus ja painoindeksi on matalammasta päästä, yli 40-vuotiaaksi ilman muuta priimaa. Kuitenkin voidaan sanoa että kuvat eivät täysin vastaa todellisuutta eli ovat ajastaan jäljessä, ja se oli minulle jonkinasteinen pettymys.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Siirry pois tekstitilasta