Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

B

(1/3) > >>

Dodger:
Nyt on käynyt silleen ikävästi, että kesän osalta on täysin jäänyt peppupanot kokematta, joten mielelläni kuuntelen suosituksia palveluntarjoajista, joilla tämä palvelu löytyy listoilta vastaanottavana osapuolena.

Vaatimuksia on muutamia, kuten esimerkiksi hengittäminen sekä aikataulujen takia sijainti tai ainakin ajoittainen keikkailu ok seudulla.

Plussaa olisi myös jos löytyisi suht järkevään hintaan, eikä tarvisi muutamaa sataa enempää köyhtyä ja munaa saisi kakkoseen laittaa enemmän kuin terskanmitan.

Ikähaarukka sellainen 20-40, mutta oikein timanttisissa tapauksissa voi hieman vanhempaakin harkita.  :drinking:

Dodger:

--- Lainaus käyttäjältä: Dodger - Elokuu 24, 2023, 00:49:44 ---tai ainakin ajoittainen keikkailu ok seudulla.

--- Lainaus päättyy ---

Pk seudulla... ::)

Rabotnik:
Sannattaren peppureijästä on pari kertaa tullut nautiskeltua ja kehtaan reilusti suositella 👍

Toinen peppureikä mitä muistellessa aiheuttaa kiristystä kalsareissa on Mirangel Järvenpäässä, hälle myös suositus.

Vieras1503:
Et sit natan luona oo vielä käynyt?

Dodger:

--- Lainaus käyttäjältä: Rabotnik - Elokuu 24, 2023, 11:29:33 ---Sannattaren peppureijästä on pari kertaa tullut nautiskeltua ja kehtaan reilusti suositella 👍

--- Lainaus päättyy ---

Kovasti miellytti silmää, mutta hinnan takia taidan vielä seurailla. En tosiaan valita, jokainen määrittelee omat hintansa ja uskon kaupan käyvän oikein hienosti noillakin.

Kiitos vinkeistä

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Siirry pois tekstitilasta