Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Varattu nainen hakee
Veka:
--- Lainaus käyttäjältä: Suklaa - Syyskuu 13, 2023, 09:39:50 ---Tänään menossa kokeilemaan. Kumit kyllä mukana.
--- Lainaus päättyy ---
Jos kävit ja tapasit, laita ihmeessä rapsaa. Vaikka yv:llä, jos et tänne halua.
Veka:
Tämä otsikon PT taitaa olla sama kuin
Linnea Lähderanta https://www.seksisaitti.net/index.php/topic,10389.msg331664.html#msg331664 ja
Haaveena varattu mies https://www.seksisaitti.net/index.php/topic,10311.0.html
naut1skelija:
--- Lainaus käyttäjältä: Veka - Syyskuu 25, 2023, 23:29:22 ---
--- Lainaus käyttäjältä: Suklaa - Syyskuu 13, 2023, 09:39:50 ---Tänään menossa kokeilemaan. Kumit kyllä mukana.
--- Lainaus päättyy ---
Jos kävit ja tapasit, laita ihmeessä rapsaa. Vaikka yv:llä, jos et tänne halua.
--- Lainaus päättyy ---
Eiks anonyymin foorumin idea vähäniinku oo se, että ne kommentit voi kertoa tänne julkisina?
Timppa vaan:
--- Lainaus käyttäjältä: Veka - Syyskuu 25, 2023, 17:29:48 ---
--- Lainaus käyttäjältä: HenkkaH - Syyskuu 13, 2023, 10:06:26 ---Näkyy olevan ilmossa sama kuva kuin Vantaan puolella ilmoittelevalla sallasallasallasalla-nimimerkillä.
--- Lainaus päättyy ---
Oletko ihan varma, että on ollut samat kuvat? Viimeisimmissä ilmoituksitssa ei ainakaan. Jotenkin en usko, että on sama. Varattu nainen -ilmoituksessa ikänä 44v sallasallasallasalla:lla taas 22v. Eihän nuo iät tuolla koskaan tarkkoja ole, mutta eipä sentään vielä kukaan 44v ole vielä ilmoittanut 22v:nä eikä toisinpäin... Pituus, paino ja kuppikokokin noissa ilmoituksissa myös aika kaukana toisistaan. Ja yhteystiedotkin on eri. Kyllä ne varmaan eri on.
Mutta itseäkin kiinnostaisi kuulla Espoon varatusta naisesta kokemuksia, jos joku on hänet tavannut.
--- Lainaus päättyy ---
No, onko sattuma vai ei, mutta tuon sallan sähköpostissa on kyllä numero 44. Tosin tuo toinen, mainittu Linnea, hänellä on kyllä ihan oma sähköpostinsa jne. Olen ollut yhteydessä molempiin, mutta kumpaakaan en ole ainakaan vielä tavannut. Niin älykäs en ole että huomaisin viesteissä samankaltaisuuksia.
Entto:
^
Saattaa olla että olen tavannut molemmat.
Yhteistä näille on se etten ole menossa uudestaan.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta