Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Ebony ja muut tummat tytöt pääkaupunkiseutu

<< < (17/29) > >>

Hormonihiiri:

--- Lainaus käyttäjältä: vääräleuka2 - Syyskuu 03, 2023, 12:23:35 ---^kuvista kannattaa myös tarpeen vaatiessa yrittää vähän kattoa miten rintakehä ja sen alaosa menee yleensä näillä ennen miehiä olleilla se kun tuppaa olemaan aika bulkki, sillai niinku evoluutio on sen suunnitellut. Tai taivaan isä jos siltä tuntuu.

--- Lainaus päättyy ---
Näin oli myös tässä tapauksessa.

SugarDaddy69:

--- Lainaus käyttäjältä: Thor Patsas - Syyskuu 01, 2023, 09:42:14 ---Sanon suoraan että en tiedä onko tästä viisasta kertoa etukäteen mutta olen ajatellut käydä ainakin vilkaisemassa naapurisivuston uhkea Divaa. On nimittäin sen verran houkuttelevan näköinen kuvissa että soitin hänelle.

--- Lainaus päättyy ---
Kävitkö koeajolla?

Hattrick:

--- Lainaus käyttäjältä: Mr. Naughty_Guy - Elokuu 29, 2023, 23:28:58 ---Tuo "Karibian helmi" Samanta pitää laittaa tavattavien listalle. Tummahipiäisiä tyttöjä ei ole tullutkaan vielä testattua, mutta hirveä panetus alkoi muutama päivä sitten, kun näin eräässä kauppakeskuksessa tumman tytön, jonka vartalo oli trimmattu kuin milläkin huippuluokan jamaikalaisella pikajuoksijalla ja kun vielä pyllisteli täydellisellä (varmasti top3 perseitä, mitä ikinä nähnyt ainakaan livenä) legginspepullaan pähkinähyllyn alaosaa tutkien... :wanker:

--- Lainaus päättyy ---
Joko on tullut käytyä?

Makkonen:

--- Lainaus käyttäjältä: Kaiffar87 - Syyskuu 02, 2023, 16:20:31 ---Naapurissa ilmoittelee usein Blanca Queen of Africa. Tumma nainen upea Arabianranta. Hän on oikeassa että Arabianranta on upea, mutta onko itse nainen?

--- Lainaus päättyy ---

Naapurissa, 1524647

Balls:

Kävin tapaamassa tummaa Samanthaa kampissa tällä viikolla ja voi veljet!
Viimeisen päälle vartalo sekä käden ja suun taidot!

Ja sanotaan myös, että rakastan Suomalaisia naisia ja pohjoisen kauneutta sydämeni pohjasta, mutta tuollaisia pyllyjä, mikä Samanthalla on, ei kasva tällä pallonpuoliskolla, auta armias!  :behind:

6/5 ja iso suositus.

Balls

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta